XPeng
G3i

- 520 km
- 8.6 sn
- 66.5 kWh
- 197 bg
36 500$'dan
Özellikler
Menzil
100 km/s kadar
Güç
Kapasite
Hibrit
- değil
Özellikler XPeng G3
Xpeng G3 elektrikli aracı web sitemizden sipariş edebilirsiniz. Üretici, aile dostu X Robot Face tasarımıyla bu modelin facelift'ini yayınladı. Genel tasarım eskisinden daha modern görünüyor. Ayrılmış farlar ve birleşik tip gündüz farları, ağabey - P7'inkiyle tamamen aynıdır. Tampon tasarımı neredeyse hiç değişmemiş ve temelde eski modelle ile aynı. Sadece yan taraftaki kapı kolu değiştirilmiştir. G3, daha düz bir görsel etkiye sahip gizli bir kapı kolu kullanır. Arkadaki ana değişiklikler bazı parçaların ayarlanmasıdır. Gövde boyutları: uzunluk - 4495 mm, genişlik - 1820 mm, yükseklik - 1610 mm.


İç mekana gelince, genel düzen hala orijinal tasarımı koruyor. Arabada kullanılan malzemeler oldukça kalitelidir ve ellerin dokunduğu alanlar çoğunlukla iyi dokuya sahip yumuşak deri ile kaplanmıştır. 15,6 inçlik dikey merkezi kontrol ekranı Xp eng Smart OS 2.0 sistemine sahiptir. P7 ile aynı ses kontrol fonksiyonuna sahiptir. Klimayı, araç pencerelerini ve hatta sürüş modunu ayarlamak için sesi kullanabilirsiniz. Sürüş alanı açısından - yeterince yer var. Bagaj geniştir, ayrıca kapağın altında bazı kişisel eşyaların yerleştirilebileceği gizli bir saklama bölmesi vardır.
Şasi ayarları hala konfor odaklı. Süspansiyon, yol yüzeyindeki düzensizliklerle, seviyede konfor göstergeleriyle iyi başa çıkmaktadır. En son OTA güncellemesi 2022'de yayınlandı ve şunları içeriyor: yolcuların ve kişisel eşyaların arka sıralarında bir hatırlatma işlevi — kullanıcı arabadan çıktığında, yolcuların ve eşyaların bırakılamayacağını hatırlatan küçük bir P harfi. Buna ek olarak, bu güncellemenin çevrimiçi akıllı ışık dansı özelliği de vardır, aracın içindeki hayatı zenginleştiren üç tür kişiselleştirilmiş ışık ve dans performansı vardır. Optimize edilmiş özellikler açısından, gösterge tablosunun navigasyon haritasının görüntülenmesi daha sezgisel hale geldi ve sürücü gösterge tablosunda haritalar, yol tarifleri, direksiyon ve trafik şeritleri gibi bilgileri görebiliyor.
XPeng G3
XPeng G3 Özellikleri