Voyah Free

- 1201 km
- 4.8 sn
- 39 kWh
- 490 bg
- 56 L
58 000$'dan
Özellikler
Menzil
100 km/s kadar
Güç
Kapasite
Hibrit
Egzoz emisiyonu olmadan çevre dostu


Bu premium elektrikli araca sahip olmak, iş ortaklarınızın, arkadaşlarınızın ve yolda etrafınızdaki herkesin dikkatini çekecektir. Görsel olarak yeni Voyah free, benzinli modellerle açıkça rekabet eden bir bomba etkisine sahiptir. Bu otomobille yolculuğunuzun ilk dakikalarından itibaren trafikteki komşularınız üzerinde yarattığınız etkiyi hissedeceksiniz. Genel boyutlar AUDI E-TRON'dan biraz daha büyüktür ve bu da hem sürücü hem de yolcular için en üst düzeyde konfor sağlar. Geniş deri iç mekan ve bol diz mesafesi, ikinci sıradaki yolcular için daha yüksek konforu garanti eder. Bu aracı Moskova yollarında kullanmak bir zevktir.


Voyah free, egzozla doğayı kirletmez, şehir etrafında tamamen sessiz bir şekilde hareket eder. Yeni çağın arabası ekolojik saflıktır. Moskova'da böyle bir elektrikli araç satın alarak, çevreye özen gösteriyorsunuz. Bu sadece prestijli, ekonomik değil, aynı zamanda yetkin de. Lüks sınıf elektrikli araçlar satın alın. Zamana ayak uydurun
Kusursuz stil
Araçta doğal, yüksek kaliteli kaplama malzemelerinin yanı sıra tek bir büyük ekran oluşturan üç LCD ekran kullanılmaktadır ve sürücü geçişi sırasında sürücünün yolun tam bir görünümünü elde etmesi için hafifçe aşağıya inmektedir. Hareket halindeyken renk değiştiren geniş panoramik çatı, tam bir özgürlük ve fırsat hissi yaratır. Özel kaplama doğrudan güneş ışığından korur ve güneşli havalarda bile kesinlikle rahattır.
Yolda güvenli
Tasarım sırasında tüm modern güvenlik teknolojileri dikkate alındı. Sürücünün yolda tehlikeyi zamanında fark etmesine yardımcı olacak çeşitli sensörlerle donatılmıştır ve elbette yolcuların güvenliğine özel önem verilmektedir.
Dinamik
Voyah Free Hakkında
Voyah Free
Voyah Free Özellikleri