Voyah Dreamer

- 475 km
- 5.8 sn
- 82 kWh
- 475 bg
- 51 L
75 200$'dan
Özellikler
Menzil
100 km/s kadar
Güç
Kapasite
Hibrit
Herkes için
Dreamer
Yönetici minivan
Asya'daki işadamları geniş iç mekânları ve benzersiz giriş ve çıkış rahatlığı ile sedanlardan ziyade minivan satın almayı severler. Bu arada Voyah, tanınmış modellerimiz Toyota Alphard veya GAC GN8'den belirgin şekilde daha büyük: uzunluk - 5315 mm, genişlik - 1980 mm, dingil mesafesi - 3200 mm. Sadece yeni gelen modelin yüksekliği her ikisinden de daha düşük - "sadece" 1820 mm. Standart tekerlekler 20 inçtir.


İlk konfigürasyon ikinci sıra ayrı koltuklara (elektrikli, ısıtmalı ve havalandırmalı) ve üçüncü sırada üç koltuklu bir kanepeye sahip yedi koltuklu bir salon sunar. Ek olanaklar arasında katlanabilir ayaklıklar, masalar ve üçüncü bir klima kontrol alanı yer almaktadır. Döşemede deri kullanılmış olup nappa deri ekstra ücret karşılığında temin edilebilir.


Uyumlu/Adaptif


Minivan, Voyah Free crossover ile aynı modüler ESSA (Elektrikli Akıllı Güvenli Mimariler) platformuna dayanıyor. Zaten "tabanda" - ön tarafta çift salıncaklı ve arkada çok bağlantılı havalı süspansiyon! Yerden yükseklik ayarlanamaz (modifikasyona bağlı olarak 133 veya 150 mm), ancak ön kamera yol yüzeyini okur ve süspansiyonun sertliğini gerçek zamanlı olarak değiştirir. Park görevlisi ve şerit tutma özelliğine sahip adaptif cruise control sağlanmıştır.
Rahat
İç mekânın ön kısmı da crossover ile entegre edilmiş, ancak ön panelin kaldırma mekanizması yok: üç ekranı içine yerleştirmek imkansızdır. Klima kontrolü için orta konsolda ayrı bir dokunmatik panel bulunmaktadır. Medya sistemi - gelişmiş ses kontrolü ve «hava yoluyla» güncelleme özelliğine sahip.


Yönetici minivan
Voyage Dreamer EV elektrikli otomobilin üst düzey donanımlarında birçok farklı elektronik sisteme sahiptir: ön ve arka park radarı, panoramik görüntü, hız sabitleme sistemi, yokuş yardımı, otomatik park etme ve diğer özellikleri. Güvenlik için araçta hava yastığı kütlesi, karoseri sabitlik sistemi, acil fren servosu, ABS kilitlenmeyi önleyici fren bulunmaktadır.


Voyah Dreamer
Voyah Dreamer'ın Özellikleri