Ora Good Cat

- 480 km
- 6.9 sn
- 59.1 kWh
- 171 bg
40 000$'dan
Özellikler
Menzil
100 km/s kadar
Güç
Kapasite
Hibrit
- değil
Ora Good Cat + GT Elektrikli araç

Ora Good Cat GT, klasik Ora Good Cat'in sportif versiyonudur. Bu elektrikli arabayı firmamızdan satın alabilirsiniz. Elektrikli arabaların mevcud olup olmadığını hakkında yöneticilerimize danışın.
Good Cat GT, gövdesindeki kırmızı ekler ile şık bir görünüme sahiptir. Hızlı bir hız kazanımı ile çok manevra kabiliyetine sahip elektrikli otomobil. İki konfigürasyonda mevcuttur:

Pürüzsüz ve seksi gövde hatları, retro renklerle dolu aynı zamanda teknolojinin güzelliği ile de göz önünde bulunduran bu araç ilk otomobillerin tasarım esintisini taşır. Hem retro ritüelistik bir hissi, hem de fütüristik bir teknoloji algısı burada yansınmaktadır. Sportif retro özellikleriiyle bakımından zengin yapay karbon fiber süslemeler, kaportanın altını her yönden sararark, araca oldukça sportif ve havalı bir görünüm kazandırırken, çıplak gözle görülebilen sportif bir ambiyans cadde ve sokaklara yayılır. Ön koltuklar elektrikli olarak ayarlanabilir. Çeşitli iklim koşullarına bağlı olarak, koltuk havalandırma/ısıtma fonksiyonu "Euler ORA" cep telefonu uygulaması aracılığıyla uzaktan etkinleştirilebilir. Çocukları, kız arkadaşını ve arkadaşları alıp bıraktığınızda, araç Comfort Ride (rahat sürüş) moduna geçer ve sesinizin aracılığıyla koltuk masajı işlevini etkinleştirerek yardımcı sürücüye birçok sürpriz yaşatır. Aynı zamanda ekibinin yorgunluğunu da giderir.


Ora Good Cat
Ora Good Cat + GT Özellikleri