MG 5

- 375 km
- 7.3 sn
- 61.1 kWh
- 212 bg
61 900$'dan
Özellikler
Menzil
100 km/s kadar
Güç
Kapasite
Hibrit
- değil
Yeni görünüm
MG5 EV Long Range, ödüllü tamamen elektrikli çok yönlü aracın ikinci neslidir. MG5 EV Long Range 250 mile kadar enerji reserve ve 1.367 litreye kadar bagaj kapasitesine sahiptir. Artık 10,25 inç renkli dokunmatik ekran , araç durumunu izleme ve şarj planlaması için özel MG iSmart uygulaması ve top Spec Trophy Long Range 360o park kamerası da yer almaktadır.
Gelişmiş MG Pilot sürücü destek sistemi.

Sizin ve diğer yolcuların güvenliği bizim için birinci önceliğimizdir. Bu nedenle güvenli, rahatlatıcı ve konforlu bir sürüş deneyimi sağlamaya yardımcı olacak MG Pilot adı verilen gelişmiş bir sürücü destek sistemleri seti sunuyoruz. MG Pilot'a dâhil olan sistemler şunlardır:
- Yaya ve bisiklet algılamalı aktif acil frenleme - Şeritten ayrılma uyarı sistemine sahip şerit tutma yardımı - Trafik sıkışıklığı yardımı - Akıllı hız sınırlaması yardımı - Akıllı uzun far yardımı - Adaptif hız sabitleme sistemi.
MG iSmart uygulaması, şarj etme, aracınızın durumunu kontrol etme, en yakın şarj noktasını bulma ve MG5 EV Uzun Menzilinizi soğutmak veya ısıtmak için iklim kontrolünü önceden başlatma gibi birçok işlevi yönetmenizi sağlar.


MG5 Özellikleri