MG 4

- 375 km
- 7.9 sn
- 64 kWh
- 203 bg
39 500$'dan
Özellikler
Menzil
100 km/s kadar
Güç
Kapasite
Hibrit
- değil
Enerjik Esnek tasarım
Eğlenceli ve işlevsel, kompakt ama geniş MG4 Electric, ileriye dönük umut verici bir çözümdür. Herkesin saf elektrikli mobilite dünyasını deneyimlemesini sağlayan bir araçtır. Enerjik ve çevik tasarımı, neredeyse 100 yıllık bu genç markanın canlılığını ve özgür ruhunu tüm dünyaya göstermektedir.
Dış tasarım. MG4 elektrikli aracın kendine özgü tasarımı kalabalığın arasından sıyrılıyor. Bir EV hatchback şeklinde yeni bir sportif tasarım bakış açısı sergiliyor. Sonuç, “akıllı yaşam gücü” ile dolu bir modeldir. Net üçgen vurgular fütüristik, minimalist bir tarzı yenilikçi teknolojiyle birleştiriyor. Gündüz aydınlatması 28 LED ile otomobilin tasarımını net bir şekilde tanımlıyor. Bu arada, her bir yanda bulunan üç set yakın ve uzak far (her biri ayrı katmanlara sahip) geceleri daha parlak bir aydınlatma etkisi sağlar. Bu, 36 LED dikey yön göstergeleri ile birleştiğinde son derece etkileyici bir ışık efekt hale getirir
Cygnus çapraz şekilli dekoratif lambalar, 172 LED'den oluşan yatay, delici arka lamba ile birlikte bu eşsiz ama aynı zamanda birinci sınıf tasarımı yaratır. Adaptif Hız Sabitleyici ve Trafik Sıkışıklığı Asistanı gibi kullanışlı özellikler için ekstra ücret ödemenize gerek yok. Şu andan itibaren bunları standart olarak kullanın ve akıllı teknolojinin sağladığı rahatlığın keyfini çıkarın. Tüm modellerde standart olarak sunulan Adaptif Hız Sabitleyici, Trafik Sıkışıklığı Asistanı ve diğer L2 otomatik sürüş özellikleri, yoğun yollarda sürüş stresini ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Dijital kombine küme teknolojisi ve kayan dokunmatik ekran. Aracınızda otururken son yüksek teknoloji hissi yaşarsınız. MG iSmart uygulaması aracınızı hızlı bir şekilde bulmanıza ve tek bir düğmeye dokunarak sürüşün güvenli olup olmadığını kontrol etmenize yardımcı olur. Ayrıca uzaktan kumandayı kullanarak siz daha araca girmeden klimayı konforlu bir sıcaklığa önceden ayarlayabilirsiniz.


MG4 Özellikleri