VW ID4

- 600 km
- 6.2 sn
- 83.4 kWh
- 313 bg
51 500$'dan
Özellikler
Menzil
100 km/s kadar
Güç
Kapasite
Hibrit
- değil
Kazanmak için doğmuş
Volkswagen ID 4 Crozz– «2021 Dünya Otomobili» yarışmasının galibi (Yılın Dünya Otomobili, WCOTY). Crozz'nin versiyonu Çin'de toplanan Avrupa'dır. Aracın anlaşılması kolaydır, bir sürü akıllı asistana sahiptir: adaptif seyir kontrolü, otopark, 360 kamera, ön cam projeksiyonu vb. Masaj fonksiyonuna sahip konforlu koltuklar uzun yolun keyfini çıkarmanızı sağlar. İngilizce dili ve akıllı sıvı soğutma sistemi vardır ve pilin düşük sıcaklıkta ısıtılmasını kontrol eder - donlarda iyi verimlilik. L2 + seviye sürücü sürücüsüne yardım edin. Drive sürücü yardım sistemi sürüşü kolay ve konforlu hale getirir:
• Tam Hızlı Seyahat Asistanı Sürüş Asistanı * Trafik Sıkışıklığı Asistanı * Çarpışmayı önlemek için aktif Fren Sistemi Front Assist * ACC Adaptif Seyir Sistemi * Şerit Tutma Asistanı * Side Assist Şerit Değiştirme Asistanı (Kör Noktalar)
84.8kWh yüksek kapasiteli batarya, verimli BMS enerji yönetim sistemi sayesinde size 550 km'lik gerçek bir NEDC menzili sağlayacaktır. Yepyeni MEB platformuna dayanıyor. Renkli iç mekan atmosfer ışıkları, 30 renkli iç mekan aydınlatması. Harman Kardon gelişmiş surround ses sistemi, Fraunhofer Sonamic algoritmasına sahip 9 hoparlör ve 1 subwoofer'dan oluşmaktadır. Clean Air 4.0 hava temizleme sistemi ve negatif iyon jeneratörü ile donatılmış akıllı üç bölgeli otomatik sabit sıcaklık kliması. Light matrix LED farları, direksiyon simidinin hızına ve açısına bağlı olarak farların yüksekliğini ve genişliğini otomatik olarak ayarlayabilir. Panoramik gölgelik şeklindeki cam çatı, geniş bir aydınlatma alanına sahiptir ve ısıyı ve UV ışınlarını etkili bir şekilde izole etmek için çift katmanlı bir ısı yalıtım camı ile donatılmıştır. 21 inç alüminyum jantlar, 12 inç yüksek çözünürlüklü merkezi kontrol ekranı. AR HUD camına projeksiyon
ID4 CROZZ
ID4 CROZZ Özellikleri