HiPhi X

- 550 km
- 3.9 sn
- 97 kWh
- 598 bg
109 000$'dan
Özellikler
Menzil
100 km/s kadar
Güç
Kapasite
Hibrit
- değil
İlham verici


Dinamik
HiPhi X İncelemesi
Gaohe Automobile, uyarlanabilir nokta kaynağı, havacılık sınıfı FDS ve SPR bağlantı elemanları, 8 renkli yüzey kaplaması, EMS ve yüksek hızlı kablosuz OTA teknolojisi gibi dünya lideri üretim süreçlerini ve ileri teknolojileri kullanarak Çinli markanın ABD'yi geçmesini ve Çin'de yüksek teknolojili akıllı üretimin yeni ayırt edici özelliği haline gelmesini sağladı. NT Zhanyi kapı giriş ve çıkış sistemi, PML programlanabilir akıllı farlar + ISD akıllı interaktif ışıklar ve havalı süspansiyonlu yüksek performanslı dinamik şasi gibi bir dizi donanım geliştirmesi uygulanmıştır.

Gao He Hihi X, altı adet çift güvenlik rezervi, 360 derece panoramik çevre algılama sistemi, ekstra geniş ekran ve diğer teknolojilere sahip L3 seviyesinde bir otomatik sürüş destek sistemi ile donatılmıştır.
6 koltuklu modelin ikinci sıradaki koltuklarında bağımsız kol dayanakları, sürüş, ısıtma, havalandırma ve masaj fonksiyonları bulunur. Arka sıradaki yolcular için buzdolabı, küçük bir masa ve şampanya standı bulunmaktadır.
Dış görünüm


Gelişmiş değerleri yayınlayan tamamen elektrikli bir SUV. Menteşeli kapı teknolojisi «dokunma yok» (dokunma yok), araç sahibini yeni ve yenilikçi bir geleceğe taşıyor. Donanımlı PML programlanabilir akıllı farlar ve interaktif ISD ışıkları, sahiplerinin isteklerine göre çeşitli ifadeler ve semboller yansıtabilir ve görüntüleyebilir.
İç mekan
İç mekan, aracın dış görünümünün fütüristik yapısını devam ettiriyor. Fiziksel düğmeler yerine dokunmatik ekranlı paneller bulunur. Ön konsolda devasa bir yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran yer alıyor. İç mekan, sadelik ve görsel saflığı teknolojik bir ambiyansla uyumlu bir şekilde birleştiriyor.


HiPhi X
HiPhi X özellikleri