BMW iX М60

Özellikler
Menzil
100 km/s kadar
Güç
Kapasite
Hibrit
- 566 km
- 3.8 sn
- 80.7 kWh
- 618 bg
- değil
154 000$'dan
Entegre yönetim
Dinamik
Mobil yaşam alanı
Yeni BMW iX'in iç mekanı, çağdaş tasarımdan ilham alan mimarisi sayesinde benzersiz bir huzur ve rahatlama atmosferi sunmaktadır. Büyük, kavisli BMW ekranına sahip düz ön panel ve şık koltuklar gibi unsurlar, yüksek kaliteli malzemeler ve özel renkler sayesinde kaliteli mobilya parçalarını anımsatır. Havada süzülüyormuş gibi görünen serbest duran orta konsol, orta tünelin olmaması ve BMW araçları tarihindeki en büyük panoramik cam tavan, ayrılmak istemeyeceğiniz etkileyici bir alan hissi yaratır.


Entegre aktif direksiyon arka tekerlekleri iter ve ön tekerlekleri döndüren değişken bir direksiyon dişli oranı kullanır. 60 km / saate kadar olan hızlarda, arka tekerlekler ön tekerleğin karşı tarafına doğru dönerek daha iyi manevra kabiliyeti sağlar. Yaklaşık 60-80 km/ s'den başlayarak, arka tekerlekler daha fazla hareket stabilitesi ve konfor için ön tekerleklerle bir tarafa dönerler.
Tahrik sistemi BMW ıX M60
İki güçlü BMW M e Drive motora sahip yüksek performanslı iX M60 hızlı güç dağıtımını garanti eder. Dört tekerlekten çekiş ayarlarının arkadan aksanı vurgusu ve duyarlı ses, sportif karakterin vurgular. Yüksek enerji rezervi sağlayan büyük yüksek voltajlı batarya, uzun yolculuklarda bile sürüşün keyfini çıkarmanızı sağlar.


Uyumlu havalı süspansiyon


Otomatik yükseklik ayarı ve özel M dengeleyicilerine sahip adaptif ön ve arka aks havalı süspansiyonu, yüksek dinamikleri korurken olağanüstü sürüş konforu sağlar. Bu araç, herhangi bir yükte araç gövdesinin yüksekliğini aynı tutar ve seçilen sürüş moduna bağlı olarak otomatik olarak değiştirebilir. Süspansiyon daha fazla konfor, dinamizm, stabilite ve güvenlik sağlar.
Arka uç tasarımı
Özel deneyimler
GELİŞİMCİ BMW iX M60 TASARIM


BMW ıX M60'ın tasarımı, M arabalarına özgü olduğu kadar sağlam ve atletik görünürken, fütüristik iç mekan sürücülere ve yolculara lüks bir sportif atmosfer sunuyor. Geniş dikey BMW radyatör ızgarasına sahip etkileyici ön tampon, dar çift farlar ve üç parçalı ön tampona dikkat edin. İsteğe bağlı 22"Titanyum Bronz aerodinamik jantların yanı sıra isteğe bağlı BMW Individual Titanyum Bronz dış tasarımı da araca dinamik bir görünüm kazandırıyor. Şık ön panel, BMW kavisli ekranı ve zarif trim detaylarıyla iç mekanın modern karakterini vurgulamaktadır.
BMW'nin model serisindeki en dar arka lambalar ve bagaj kapağının geniş yüzeyleri, genel tasarıma kusursuz bir şekilde entegre edilmiş olup, modern ve tanınabilir bir görünüm yaratır. Büyük uç difüzör, aracın aerodinamiğini daha da optimize eder ve düz bir tabanla birlikte enerji rezervini arttırır.
Ön uç tasarımı
BMW iX'in yeniden tasarlanan ön yüzü fütüristik bir tarza sahiptir. BMW iX'in modern görünümü, BMW üretim otomobilleri tarihindeki en dar ikiz farlarla birlikte dikey radyatör ızgarasıyla vurgulunmaktadır.


Yan görünüm
Tekerlek kemerlerinin etrafındaki devasa dikdörtgen alt damgalar, otomobilin tekerleklerine dikkat çekmektedir. Gizli tutamaklara sahip çerçevesiz kapılar ve arkaya doğru sivrilen dinamik bir cam çizgisi olan Streamflow, modelin dış cephesini uyumlu bir şekilde tamamlamaktadır.


MyModes işlevi
Yönetim kavramı
BMW ıX M60: KOKPİT VE TEKNOLOJİ
Yenilikçi teknolojiyi son derece modern bir ortamda deneyimleyin: BMW IX M60, yeni bir sürüş konseptine sahip BMW iDrive, dijital hizmetler, akıllı sürücü destek sistemleri ve temel donanımda 5G standardı sunar.
My Modes, uyumlu bir genel izlenim için araç dinamiklerini ve iç tasarımını özelleştirmenize olanak tanır. Sportif, ekonomik veya dengeli - ekran modları, iç aydınlatma ve diğer unsurlar belirli bir ambiansa mükemmel uyum sağlamak için uyarlanabilir. Aracın kendine özgü karakteri şasi, tahrik sistemi ve direksiyon için uygun ayarlarla tamamlanır.


Başlatma Kontrolü İşlevi
Optimum çekiş gücü sayesinde maksimum hızlanma - Kalkış Kontrolü mükemmel bir başlangıç sağlar. Akıllı tork dağılımı kontrolü, iki elektrikli motorun gücünün tekerleklere en iyi şekilde aktarılmasını sağlar.


BMW iDrive
BMW iDrive, yüksek teknolojili bir otomobilin iç mekanında sezgisel kullanım ile en son dijital teknolojinin gücünün keyfini çıkarmayı kolaylaştırır. Dokunmatik ekran ve sesli kontrol kullanılarak bilgi-eğlence sistemiyle kurulan iletişim, kapsamlı, son derece akıllı ve duyarlı bir etkileşim için basit ve anlaşılır ilkeler üzerine inşa edilmiştir. Daima en yüksek teknik seviyede.


BMW iX М60
Özellikler BMW ıX M60