BMW i4 M50

Özellikler
Menzil
100 km/s kadar
Güç
Kapasite
Hibrit
- 434 km
- 3.9 sn
- 80.7 kWh
- 544 bg
- değil
77 000$'dan
Adaptif süspansiyon M
Dinamik
Yeni BMW i4 M50'ye genel bakış
Heyecan verici spor Dinamikleri: Tarihte ilk kez BMW i4 M50, BMW M ve BMW i yeniliklerinin tüm gücünü bir araya getiriyor. Tamamen elektrikli olarak çalışan BMW i4 M50, iki elektrikli motorla donatılmış BMW M eDrive, Sport Boost modunda inanılmaz bir 544 bg (400 kw) geliştiriyor ve daha önce erişilemeyen bir biçimde BMW M markalı dinamikler sunuyor. Bununla birlikte, sıfır emisyonlu bir otomobilin yenilikçi sürüş keyfi, ilerici tasarım ve sportiflik, münhasırlık ve üstün modernlik atmosferi ile birleştirilmiştir. BMW M'nin ilk tamamen elektrikli Gran Coupe, yepyeni bir otomobil sınıfının öncüsü haline geliyor ve etkileyici bir enerji rezervi, lüks ve ferah iç mekan, akıllı şebeke teknolojisi ve günlük kullanımda yüksek pratiklik ile etkileyicidir.
Model i4 M50 adaptif M süspansiyonu, adaptif direksiyon ve M Sport frenleri maksimum sürüş hassasiyeti sağlar. Tüm süspansiyon elemanlarının ve sistemlerinin özel olarak ayarlanması ve gövdenin özel sertliği, tipik sürüş deneyimini en üst seviyede garanti eder.
BMW M eDrive
BMW i4 M50, beşinci nesil BMW eDrive teknolojisine dayanmaktadır. İki yüksek güçlü elektrik motorunun yanı sıra, sistem ayrıca yüksek voltajlı bir batarya, güç elektroniği ve araç şarj teknolojisini de içermektedir. Sport Boost modunda, ön ve arka aks üzerindeki iki BMW M eDrive elektrik motoru etkileyici bir 544 bg (400 kw) güç üretir ve beş kapılı Gran Coupe'yi sadece 3,9 saniyede 100 km/saate kadar sorunsuz ve hızlı bir şekilde hızlandırır.


BMW M Iconic Sounds Electric
Bu sistem, aracın ses sistemi aracılığıyla her sürüşe benzersiz bir akustik eşlik sağlayarak, tüm duyularınız tarafından sürüşün keyfini çıkarmanızı sağlar. Sürüş modları değiştirildiğinde akustik özellikler değişir: SPORT modundayken güçlü ve dinamik ses, yük seviyesini tam olarak yansıtır, COMFORT modundayken çekiş seviyesini mükemmel bir şekilde dengeler ve dikkatsizce bilgilendirir ve ECO PRO modundayken ek ses desteği olmadan tam bir sessizlik sağlar.
Adaptif süspansiyon M
ŞARJ SÜRESİ BMW i4 M50
BMW Şarj ürünleri ve hizmetleri sayesinde, BMW i4'ünüzü evde, yolda ve işte şarj etme ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılayan çok çeşitli çözümler her zaman elinizin altında olacaktır. Etkileyici şarj teknolojisi, yalnızca 10 dakikada 140 kilometre yol kat etmek için yeterli enerjiyi depolamanıza veya IONITY yüksek kapasiteli halka açık şarj istasyonlarında sadece 31 dakikada araç aküsünü %10'dan %80'e kadar tamamen şarj etmenize olanak tanır.


M Sport fren sistemi önde 4 pistonlu sabit fren kaliperlerine ve arkada 'M' logolu parlak mavi renkte tek pistonlu yüzer kaliperlere sahiptir. Büyütülmüş fren diskleri olağanüstü frenleme performansı sunar. Aracın en yüksek dinamik potansiyeline uyarlanarak daha enerjik bir sürüş tarzı sağlar ve ıslak zeminlerde bile kendinden emin frenleme sunar.


I4 M50 güç kaynağı sistemi


Yüksek performanslı i4 M50 tahrik sistemi iki güçlü BMW M e Drive motoru ile hızlı güç dağıtımını garanti eder. Arkadan çekişli dört tekerlekten çekiş ayarları ve duygusal bir ses sportif karakterin altını çizer. Yüksek enerji rezervi sağlayan büyük yüksek voltajlı batarya, uzun yolculuklarda bile sürüşün keyfini çıkarmanızı sağlar.
BMW M Iconic Sounds Electric
M Teknoloji paketi, spor lastikli 19 inç M Çift kollu 861 M alaşımlı jantlar içerir ve spor operasyonlarında bile maksimum araç dinamikleri sağlar. Ayrıca, ön akstaki M Sport fren sistemi uzatılmış fren diskleri ile daha da güçlendirilmiştir. Spor lastikli özel 20 M Çift kollu 868 M alaşımlı jantlar isteğe bağlı temin edilebilir.


19" alaşım jantlar
Farklı lastik ebatlarına ve zemin yüzeylerine sahip özel 19" Çift kollu 861 M Bicolour Jet Black alaşım jantlar BMW i4 M50 için özel olarak geliştirilmiştir. Ön jantlar 245/40 R19 lastiklerle 8,5J x 19, arka jantlar 255/40 R19 lastiklerle 9J x 19.


Süs çıtaları M
M Sport koltuklarla mükemmel uyum sağlayan ve BMW i4 M50'nin iç mekanına son derece yüksek teknoloji ürünü ve sportif bir görünüm kazandıran yüksek kaliteli M "Karbon Fiber" İnci Krom aksanlı süs çıtaları, M Sport koltuklarla mükemmel uyum sağlar.
Aerodinamik paket M
Gövde renginde özel ön ve arka M tamponlara sahip M aerodinamik paketi, Parlak Siyah renk yan kaplamalarda tasarım öğeleri ve Koyu metalik gri ve Parlak Siyah renklerde çift parçalı bir difüzör ek parçası, gerçek dinamikleri ve sportif karakteri temsil eder.
Koltuklar M Sport
M Sport koltuklarla mükemmel uyum sağlayan ve BMW i4 M50'nin iç mekanına son derece yüksek teknoloji ürünü ve sportif bir görünüm kazandıran yüksek kaliteli M "Karbon Fiber" İnci Krom aksanlı süs çıtaları, M Sport koltuklarla mükemmel uyum sağlar.
Deri direksiyon simidi M
Çok fonksiyonlu M üç kollu deri direksiyon simidi entegre bir sürücü hava yastığına sahiptir. Walknappa siyah deri ile güçlendirilmiş jant, M renklerinde zıt dikişler ve ergonomik başparmak destekleri, yol üzerinde tam kontrol ve sportifliğin eşsiz bir izlenimini verir.
BMW Live Cockpit Professional
BMW i4 M50, en yeni nesil BMW Live Cockpit Professional ile donatılmıştır. BMW'nin "M" logolu yenilikçi, zarif, kavisli ekranına sahiptir. BMW Live Cockpit Professional, tek bir çerçevesiz cam panelin altına gizlenmiş 12,3" gösterge paneli ekranı ve 14,9" dokunmatik ekranın ultra modern bir kombinasyonudur. İnce, eğimli ekran, BMW M'in sürücü odaklı konsept karakteristiğinin özellikle konforlu ve ergonomik bir düzenlemesini temsil eder.


BMW i4 M50
Özellikler BMW İ4 M50