AVATR 11

- 680 km
- 4.5 sn
- 116 kWh
- 578 bg
74 000 $'dan
Özellikler
Menzil
100 km/s kadar
Güç
Kapasite
Hibrit
- değil
İndüksiyon elektro kapısı
Geleceğe bir adım
Dokunma keyfi
En son teknolojiyi birinci sınıf sofistikasyonla birleştiren elektrikli bir crossover. Changan, Huawei ve CATL'nin ilk ortak ürünüdür. Model, 700 km'ye kadar güç rezervine bir bataryayla donanımlı ve dört saniyede 100 km/s hıza sahiptir. Şık tasarım, Münih'teki kendi stüdyosu tarafından geliştirildi ve hoş renk şemalarıyla göz dolduruyor. Gövdenin düzgün eğrileri, modeli görsel olarak daha konforlu ve sofistik hale getirirken, modern teknolojik keşifleri yansıtıyor ve tonlu camlarda dâhil olmak üzere benzersizliğini ifade ediyor. Arka bagaj kapağı sabit, dar arka camdan ayrılmıştır.


Çerçevesiz kapı tasarımı, serbest ve rahat bir giriş ve çıkış oluşturmak için tasarlanmıştır.
Süspansiyon gövdesi


Saf duygusallık, zarif duruşun altını çiziyor.
Disk kanadı
Eğimli bir far grubuna sahip olan bu ürün, bilim ve teknolojinin estetiğini tanımlıyor.


Çok fonksiyonlu koltuklar
Detaylarda rahatlık
Göz tutma için kokpit
Her zaman tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren duyarlı bir anafor kokpit.


Havalandırma, ısıtma ve masaj fonksiyonları sayesinde, 28 derece ileri ve 12 derece geriye ayarlanabilir ve 40 dereceye kadar birikebilir.
Sağlıklı alan
Sık temas halinde olan parçalar, mikroorganizmaların büyümesini ve çoğalmasını baskılamak için% 99,9 antibakteriyel aktiviteye sahip malzemelerden yapılmıştır.
Sessiz bir yer
Ön ön cam çok katmanlı ses geçirmez bir camdır ve PVB filmi kabinin güvenliğini ve ses yalıtımını arttırmak için kullanılır.
Avatr 11
Avatr 11 Özellikleri